Marcin
Kapitan Drużyny

Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 961

PostWysłany: Czw 16:01, 02 Lis 2006    Temat postu: Celtik Glasgow 0:3 Benfika Lizbona

Celtic Glasgow przegrał w Lizbonie z tamtejszą Benfiką 0:3. Cały mecz w bramce mistrza Szkocji rozegrał Artur Boruc. Maciej Żurawski wszedł z ławki rezerwowych w 72. minucie meczu.
Celtic nie przypominał zespołu, który przed dwoma tygodniami łatwo pokonał Benfikę 3:0. W środowy wieczór Portugalczycy byli bezsprzecznie lepsi. Negatywnym bohaterem meczu został obrońca mistrza Szkocji Gary Caldwell.
<<< Fotka po golu samobujczym.

Pierwsza bramka padła w 10. minucie spotkania, gdy z prawej strony w pole karne dośrodkował Nelson, a Artura Boruca niefortunną interwencją zaskoczył obrońca Celtiku Gary Caldwell.
Kilkanaście minut później Caldwell znów zaprezentował się z jak najgorszej strony. Po długim wybiciu piłki przez bramkarza Benfiki Quima piłka odbiła tuż przed polem karnym Celtiku od głowy tego zawodnika i spadła tuż pod nogi Nuno Gomesa, który precyzyjnym strzałem w długi róg nie dał szans Borucowi.

W 72. minucie na boisku pojawił się Maciej Żurawski, który zmienił Evandera Sno.

Trzecią bramkę dla gospodarzy zdobył rezerwowy Andrij Kariaka, który uderzył z 16. metrów - piłka przeszła jeszcze między nogami Caldwella i wpadła do siatki obok Boruca.

Dzięki temu zwycięstwu Benfika wciąż liczy się w walce o wyjście z grupy.

Benfica Lizbona - Celtic Glasgow 3:0 (2:0)
Bramki: Gary Caldwell (10 min. - sam.), Nuno Gomes (22 min.), Andrij Kariaka (76 min.)
Sędzia: Kyros Vassaras (Grecja).

Benfica: Quim; Nelson, Luisao, Ricardo Rocha, Leo; Kostas Katsouranis, Petit (84' -Beto), Simao, Nuno Assis; Nuno Gomes (89' - Mantorras), Fabrizio Miccoli (67' -Andriej Kariaka)

Celtic: Artur Boruc; Paul Telfer, Gary Caldwell, Stephen McManus, Lee Naylor; Shunsuke Nakamura, Evander Sno (72' - Maciej Żurawski), Neil Lennon, Stephen Pearson; Shaun Maloney (65' - Aiden McGeady), Kenny Miller.

Ostatnio zmieniony przez Marcin dnia Czw 16:35, 02 Lis 2006, w całości zmieniany 1 raz
barca22
Rezerwowy
Rezerwowy

Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 294

PostWysłany: Czw 16:26, 02 Lis 2006    Temat postu:

Kiespko zagrali i przegrali zasłuzenie.Przy wszystkich bramkach uczestniczył Gary Caldwell

PostWysłany: Czw 17:47, 02 Lis 2006    Temat postu:

przepiekny mecz caldwella moze przejdze do jakiegos slabszego klubu bo tutaj gral znakomicie

Marcin

Posty: 961

PostWysłany: Czw 19:12, 02 Lis 2006    Temat postu:

Raczej nie. To dopiero jeden jego słaby mecz. A Nakamura grał, bo go nie widziałem ?

barca22
Rezerwowy
Rezerwowy

Posty: 294

PostWysłany: Pią 16:20, 03 Lis 2006    Temat postu:

No gral ale nic nie zgaral tak jak cały zespól.Jakby nie bramka samobójcza to mecz może by inaczje sie ułozył

PostWysłany: Pią 19:17, 03 Lis 2006    Temat postu:

Ta no tylko bramki pomylił. A tak naprawde jak by Caldwell chciał zablokować wrzutke, ale może jak by nie dotknął tej piłki to by napastnik może trafił :>

NoVy

Posty: 1324

PostWysłany: Pią 20:34, 03 Lis 2006    Temat postu:

by sie nie spodziewal ale brama caldwella mi przypomina jego brame z francja. identyko.....

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum wWw.sOoCcEr.FoRa.pL Strona Główna -> Liga Mistrzów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Theme xand created by spleen & Programosy.