Kapitan Drużyny

Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 961

PostWysłany: Czw 23:35, 30 Lis 2006    Temat postu: Wisła Kraków 3:1 FC Basel

Wisła wygrała mecz z FC Basel. Pierwszego gola trafili gracze FC Basel, ale Wisła skutecznie nadgoniła. Czerwoną kartkę dostał Kleber i nie zagra w najbiższym meczu w którym musi byc przynajmniej remis, żeby Wiślacy prześli dalej, ponieważ Rottenham jak narazie przeggrywa 3:0 !

Wisła pięknie ! brawo

Cheva
Utalentowany piłkarz

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 337

PostWysłany: Pią 0:04, 01 Gru 2006    Temat postu:

No Wiśle się jakimś cudem udało wygrać, ale to gracze Bazylei grali jakoś tak od niechcena, zupełnie inaczej niż w innych meczach. Mecz w Nancy z Feyenoordem został przerwany przez rozpylenie gazy łzawiącego na trybunach. Najprawdopodobniej piłkarze dograją te 10 minut.

Torres9
Gwiazda Futbolu

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 1454

Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pią 8:38, 01 Gru 2006    Temat postu:

SUPER!! Błaszczykowski podal hattricka, Brożek 2 gole i piekne uderzenie Paulisty!! no to w Rotterdamie remis i jestesmy w 1/16 :D

villa

Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 368

Skąd: Z trzciego wymiaru

PostWysłany: Pią 11:42, 01 Gru 2006    Temat postu:

Mi sie wydaje, ze gracze Bazylei poprostu zlekcewazyli krakowski zespol, a Wisla to wykorzystala. Bradzo dobry wynik, ale Wisla bedzie miala ciezkie zadanie aby w Rotterdamie wywalczyc remis.

Cheva

Posty: 337

PostWysłany: Pią 14:47, 01 Gru 2006    Temat postu:

villa napisał:

Całkowicie się zgadzam i nie ma co się za bardzo podniecać przed meczem
z Feyenoordem, gdyż widać było, że drużyna Basel grała bardzo słabo
i grali tak jakby już nie wierzyli w zwycięstwo. Nie było u nich także widać tego polotu w grze co w meczu z Nancy i Feyenoordem :(

NoVy napisał:

No jak narazie nic nie jest do konca pewne w grupie wiślakow. Chyba zadna druzyna nie ma klarownej sytuacji co do awansu.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wWw.sOoCcEr.FoRa.pL Strona Główna -> Puchar UEFA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Theme xand created by spleen & Programosy.